Přispíváme na psí útulky

Zakázková výroba ponožek nejen pro firmy

Přispíváme na psí útulky

DogFest
DogFest – přispíváme na psí útulky

Nový design DogFest merchandisingu:  stylové ponožky od Radisox

Každým rokem vám přináší DogFest parádní merchandising. Letos tomu nebude jinak, a proto jsme se rozhodli přispět a vymyslet něco prospěšného. Z každého prodaného párů ponožek přispíváme 20 Kč a výtěžek bude věnován pejskovi v nouzi z neziskového spolku Dočasky De De. Přispějte pejskům, kteří to neměli v životě jednoduché a kupte si originální DogFest ponožky od nás. Zakoupit si je můžete na DogFestu ve dnech 26.-27.8.2022 v Praze – Holešovicích.

Můžete se těšit na 4 unikátní motivy DogFest ponožek, které si zamiluje každý zapálený pejskař. Ať už dáváte přednost hravým barvám nebo raději minimalistickému designu, náš tým Radisox myslel na každého. 

Kvalita je důležitější než kvantita. V tomto heslu se právě propojuje vize Radisox s DogFestem. Chceme, abyste si ponožky oblíbili a nosili je tak často, jak jen budete chtít. Pohodlnost a maximální funkčnost je zaručena, přestože se jedná o skutečně namáhanou část oděvu. Ponožky jsou vyrobené z organické bio bavlny s příměsí polyamidu na grafické výšivky. V Radisox využíváme pouze kvalitní přízemezinárodními certifikáty. Můžete si být jistí zdravotní nezávadností použitých textilií díky certifikaci OEKO-TEX® či bio materiály, ve kterých nenaleznete pesticidy, herbicidy nebo těžké kovy díky certifikaci GOTS.

Naše firma se aktivně věnuje inovativním materiálům. V naší nabídce tak naleznete příze s aktivními ionty stříbra, které mají antibakteriální schopnosti a redukují vznikající zápach při náročných sportovních aktivitách. Klademe důraz i na udržitelnost s ohledem na životní prostředí. Nabízíme tedy také zakázkovou výrobu z bambusových přízí, jejichž původ je udržitelnější oproti jiným textiliím.

Díky spolupráci s naší firmou Radisox odpadá všechna ekologická zátěž ohledně nešetrných a neetických výrobních postupů, které jsou obecně spjaty s textilním průmyslem. Vlastníme své pletací stroje a máme i svůj showroom v Hořovicích, kde probíhá veškerá zakázková výroba.

Koupí ponožek na DogFestu tak pomůžete nejen pejskům v nouzi, ale také podpoříte českou lokální firmu, která svým zákazníkům dodává jen to nejlepší.

Děkujeme ♥

Tým Radisox

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.