RADISOX chrání nohy zaměstnancům IVAR CS.

Zakázková výroba ponožek nejen pro firmy

RADISOX chrání nohy zaměstnancům IVAR CS.

RADISOX – Česká kvalitní zakázková výroba ponožek – výroba ponožek s aktivními ionty stříbra.

V krátkosti Vám na začátku chceme představit našeho „oranžového“ klienta IVAR CS.

Firma IVAR CS je moderní dynamická společnost, která zásadním způsobem ovlivňuje prodej instalační techniky v České a Slovenské republice už 29 let.

Působí jako reprezentant obchodně technického zastoupení řady evropských firem podnikajících v oboru voda, vytápění, plyn, filtrace a úprava vody, čerpací technika, solární systémy, tepelná čerpadla, zásobníky, fancoily, klimatizace a rekuperace.

Bylo nám velkou ctí, když se na nás obrátili s dotazem, jak bychom mohli zlepšit jejich pohodlí při výjezdech a instalacích, kde se celý den pohybují v uzavřené obuvi. Návrh byl jasný a ihned jsme pro klienta vyrobili vzorek klasické bavlněné ponožky s aktivními ionty stříbra. 

Víte, proč stříbro používali již staří Řekové a Římané? Stříbrné poháry, mísy, příbory zabraňovaly růstu bakterií v potravinách, lodě převážely pitnou vodu ve stříbrných nádobách, stříbrné mince se vkládaly do obuvi proti zápachu, stříbrné předměty se házely do studní a nyní je i my používáme v textilu a u nás právě do přízí na výrobu ponožek. 

Stříbro ve vlhkém prostředí je antibakteriální, působí proti tvorbě plísní, hojí drobné oděrky a eliminuje zápach. Ionty stříbra přerušují nejdůležitější životně významné funkce v mikroorganizmu a bez těchto funkcí je buďto růst bakterie potlačen a nebo častěji je mikroorganizmus usmrcen. Vůči lidské tkáňové buňce není iont Ag+ toxický. Proto je velmi vhodný do zdravotnictví či do fyzicky náročnějšího zaměstnaní, kde jste celý den uvězněni v uzavřené obuvi. Na své si přijdou, ale i sportovci či milovníci turistiky. 

Doporučujeme všem vyzkoušet tuto funkční ponožku a pro radu či zakázkovou výrobu se můžete obrátit přímo na náš tým RADISOX.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.